Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Zdecydowanie pizza na grubym cieście jest lepiej wypieczona, ta na cieńkim (była klejona i wysuszona) była zjadliwa ale ... mogłaby być lepsza

Basia

Bardzo dziękujemy za opinię i konstruktywną krytykę. Postaramy się dopracować wypiekanie cienkiego ciasta. Zapraszamy ponownie.
~ Zespół Gruby i Chudszy

Super

Iwona

Dziękuję za ocenę i cieszę się, że wszystko smakowało.
~ Zespół Gruby i Chudszy

W końcu, po długim oczekiwaniu, znalazłem wspaniałą pizzerię w Pruszczu Gdańskim. Zaskoczyło mnie działanie ich doskonale działającej aplikacji z czasomierzem dostawy, a co najważniejsze, firma naprawdę dotrzymuje terminów. Pizza na grubym cieście jest absolutnie rewelacyjna. Bardzo cieszę się, że znalazłem takie miejsce i mam nadzieję, że utrzymają tak wysoką jakość usług. Oby tak dalej!

Waldemar

Dziękujemy pięknie za ocenę. Bardzo nam miło i aż serce rośnie, że docenił Pan nasze zaangażowanie. Będziemy się starać tylko by jeszcze smaczniej i lepiej było. Pozdrawiam serdecznie
~ Zespół Gruby i Chudszy

Jedzenie pyszne jedną gwiazdkę mniej za dostawę ponieważ pan nawet do furtki nie chciał podejść musiałam wychodzić pod jego auto. Jedzenie Najlepsze!!!

Angelika

Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że wszystko smakowało a z kierowca porozmawiam, bo takie podejście nie powinno mieć miejsca za co przepraszam.
~ Zespół Gruby i Chudszy